Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

vendero to prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie.

Firma Mar-Pol Computers powstała w maju 1995 r.

Od momentu powstania firmy fundamentem naszej działalności jest wspieranie i opieka nad strukturą informatyczną w przedsiębiorstwach, instytucjach i firmach.

Specjalizujemy się w budowie sieci komputerowych, telefonicznych. W celu zapewnienia największej wydajności i bezpieczeństwa stale śledzimy nowe trendy i rozwój technologii. Aby zaspokajać potrzeby naszych klientów sukcesywnie testujemy i wdrażamy nowe i bezpieczne rozwiązania.

Stale poszerzamy swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i seminariach czołowych producentów i dostawców rozwiązań IT. Kierunek rozwoju firmy jest wyznaczany przez zmieniające warunki rynkowe jak i ciągły postęp w zakresie technologii przetwarzania i przesyłania informacji.

Poprzez ciągłe dostosowywanie się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów stale rozszerzamy zakres oferowanych przez nas usług. W naszej ofercie posiadamy sprzęty i urządzenia do budowy profesjonalnych sieci komputerowych, opartych o stabilne, bezpieczne i sprawdzone rozwiązania. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej, handlowej i usługowej jak również jednostki służby zdrowia i szkolnictwa.

Witryna stworzona na platformie